Trápí vás přechod na DVB-T2?

Trápí vás přechod na DVB-T2?

S naší aplikací se Vás změny ve způsobu vysílání netýkají!

Během roku 2018 se na území České republiky začalo přecházet na nový standard televizního vysílání. Z dřívějšího standardu DVB-T se televizní vysílání stěhuje na novější verzi DVB-T2. Pro většinu lidí to znamená nutnost pořídit si novou televizi nebo set-top box.

Ne ale pro příjemce internetového televizního vysílání. Těm se o veškeré změny na straně příjmu televizního signálu postaráme my. Naši uživatelé tak na způsobu jakým nyní přijímají televizní vysílání nemusí měnit vůbec nic. Kromě úspory několika tisíc korun to znamená také mnohem méně nervů a starostí.

Funguje s internetem od libovolného poskytovatele
Nemusíte nic vrtat, bourat ani složitě montovat.
Televizi máte všude v EU, kde se připojíte k internetu.
Pořady můžete vrátit v čase, pauznout nebo spustit od začátku.
Nemusíte se vázat smlouvou, zaregistrujte se a sledujte.
Už nikdy nemusíte měnit svůj televizní přijímač.

Jednoduchým řešením je internetová televize

Naše internetová televize tyto problémy vyřeší za vás. Jediné, co doma musíte mít, je internet. Veškeré technické komplikace zpracujeme za vás a k zákazníkům odesíláme televizní vysílání vhodné nejen pro jejich televize, ale i do počítače nebo do mobilu.

Díky internetovému vysílání televize můžete využívat i moderní TV funkce jako nahrávaní pořadů nebo zpětné přehrávání.

Česká televize ukončila vysílání HD kanálů v DVB-T1

Dne 30. záři 2018 ukončila Česká televize vysílání svých HD kanálů ve veřejnoprávném multiplexu 1a. Většina lidí, kteří sledovali televizi přes anténu, si musí nyní vyřešit přechod k vysílání v DVB-T2.

Pozemní vysílání DVB-T2 ale přináší i řadu komplikací. Ta nejzásadnější je pravděpodobnost slabšího nebo žádného pokrytí v oblastech, kde již dnes je kvalita pozemního televizního vysílání slabá, a taky v hustě zastavěných oblastech, kde bude docházet k rušení TV vysílání.

Neztraťte přístup k oblíbeným HD kanálům. Televize od SledovaniTV vyřeší problémy přechodu za vás.