Malý Sheldon

Malý Sheldon

S05E08 - Velekancléř a doupě hříchu

13.6. 19:05
Nova Fun
55 minut
2017
Komedie

Sheldon bojuje se záhadným šéfem ředitele Hagemeyera kvůli požadavkům univerzity na vědu. Mary mezitím zjistí, že Georgie pracuje v Babčině nelegální herně. (HBO Europe)

Více informací
S01E22

Vanilková zmrzlina, nápadníci a jídelní sestava

15.7. 01:50, Nova Fun, 40 minut

Vanilková zmrzlina, nápadníci a jídelní sestava

Babička neví, jestli je lepší zůstat s profesorem Stargisem, nebo se vrátit k jejímu bývalému příteli. Do jejího vztahu zasahuje Sheldon a nutí ji, aby stanovila určitá základní pravidla. (G....)

Podobné tituly

Teorie velkého třesku
2 $ocky
Zlatá sedmdesátá
Dva a půl chlapa
Přátelé
Americký táta
Válka skladů

O pořadu

česky česky
2017
Komedie

Seriál Young Sheldon je spin-off a prequel show pro The Big Bang Theory, zaměřující se na dětství otravného teoretického fyzika Dr. Sheldona Coopera. Máme tak možnost sledovat Sheldona v době, kdy jako devítiletý chlapec navštěvuje střední školu ve východním Texasu, a vedle něj také jeho rodinu a spolužáky snažící se s ním vyrovnat. Ne vždy je to pro ně ovšem lehké, a my tak jsme svědky mnoha komických situací...(vandr)

Tvůrci

Steve Holland, Eric Kaplan, Alex Reid, Nadiya Chettiar

Hrají

Annie Potts, Ed Begley Jr., Lance Barber, Jim Parsons, Zoe Perry, Wendie Malick, Mary Kate Wiles, Raegan Revord, Iain Armitage, Montana Jordan, Matt Hobby, Ed Begley Jr., Nancy Linehan Charles, Nikea Gamby-Turner, Mary Kate Wiles