Einstein

Einstein

S01E07 - Magnetismus

6.12. 20:15
Prima
95 minut
2020
Česko Komedie / Krimi

V nočním klubu se najde mrtvá žena a důkazy jednoznačně prokazují, že zbraň, ze které se střílelo patří Ivanovi. Lenka, Soňa a Filip musí vynaložit veškeré své schopnosti a úsilí, aby dokázali, že je Ivan neviný. A půjde jim to hodně ztuha, protože o případ se okamžitě zajímá Generální inspekce. (TV Prima)

Více informací

Podobné tituly

Temný Kraj
Veterinář z Yorkshiru
Námořní vyšetřovací služba

O pořadu

česky česky
2020
Česko Komedie / Krimi

Profesor Filip (Vojtěch Kotek), který je údajně praprapravnukem Alberta Einsteina, vyučuje fyziku na univerzitě a pracuje na tom, aby navždy vyřešil energetické problémy lidstva. Je nejmladším profesorem, který kdy vůbec přednášel teorii fyziky, a může se pyšnit IQ 210. Jednoho dne ale skončí na policii a hrozí mu vězení. Na poslední chvíli tak dostane návrh. Místo toho, aby seděl za mřížemi, se musí stát poradcem při vyšetřování vražd.(TV Prima)

Tvůrci

Vojtěch Moravec

Hrají

Vojtěch Kotek, Veronika Freimanová, Jan Krafka, Eva Josefíková, Filip Rajmont, Anna Polívková, Petra Ben Messaoud, Jan Plouhar, René Slováčková, Jan Müller, Milan Šindelář, Viktor Braunreiter, Lukáš Duy Anh Tran, Jan Lachnit, Pavel Zedníček, Miroslava Pleštilová, Anna Břenková, Victoria Jancke, Štefan Cankov