Námořní vyšetřovací služba

Námořní vyšetřovací služba

S06E09 - Dýka v zádech

28.2. 07:22
Prima Max
58 minut
2008
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Gibbs dál pátrá po člověku, který vydíral agentku Leeovou, aby získal Domino, vládní manuál o vojenských operacích v případě teroristického útoku. První předání informací se nezdaří. Žena má strach, aby vyděrač nezabil její dceru, kterou unesl. Při druhém pokusu je zadržen muž. Ten, jak se ukáže, je bývalým zaměstnancem NSA, byl propuštěn za vynášení tajných informací. Tvrdí, že mu vyděrač unesl ženu a nyní ho využívá jako spojku. Gibbs tedy připraví past, ale předání se nepovede. Vypadá to, že se tajemnému muži skutečně podaří Domino získat.(TV Nova)

Více informací
S07E23

Pravý patriot

8.4. 06:58, Prima Max, 44 minut

Pravý patriot

Na pláži je nalezeno ohořelé tělo. Při ohledání vyjde najevo, že mrtvá je agentka Lara Macyová. Gibbse to hluboce zasáhne. Z vyšetřování vyplyne, že agentka pracovala na případu znásilnění důstojnice z námořní lodi. Gibbs je ale přesvědčený, že za vraždou stojí někdo jiný. Někdo, kdo jde po něm. A začíná vraždit lidi, na kterých mu záleží. Je také dost možné, že to souvisí s dvacet let starou nevyřešenou vraždou v Mexiku, na které pracovala Abby.(Nova Cinema)

S07E24

Pravidlo 51

9.4. 07:56, Prima Max, 50 minut

Pravidlo 51

Vance posiela Zivu s Tonym do Mexika pre mŕtve telo patriace zrejme Bellovi. Ukáže sa, že guľky nájdené v jeho tele pochádzajú z Gibbsovej zbrane a vyzerá to tak, že sa niekto pokúša na Gibbsa nastražiť pascu...(TV Markíza)

Podobné tituly

NCIS: Los Angeles
Kriminálka Las Vegas
Kriminálka Miami
NCIS: Hawai'i
Sběratelé kostí

O pořadu

česky česky
2008
USA Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller

Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každý zločin, který má něco společného s námořními silami, bez ohledu na to, jakou hodnost mají podezřelí. Vede je zvláštní agent Leroy Jethro Gibbs, který vedle racionálních úvah vždy dá i na své instinkty...(TV Prima)

Tvůrci

Dennis Smith

Hrají

Tiffany Espensen, David McCallum, Pauley Perrette, Sean Murray, Liza Lapira, Rocky Carroll, David Eigenberg, Jude Ciccolella, Mark Harmon, Kathrine Herzer, Michael Weatherly, Cote de Pablo, Allan Graf